پنل فارسی  نسخه سرور پاور بی آی (Power BI)

این محصول به عنوان کارگاه آموزشی قابل دسترس می باشد . برای پیاده سازی نسخه فارسی پاور بی آی و بومی سازی المانها همچون عناوین ، راست چین کردن و…  به لینک دوره های آموزشی رجوع کنید .

دوره های آموزشی هوش تجاری

Power BI Report Server یک سرور  نمایش گزارشات محلی (on-premises )می باشد که دارای یک پورتال وب است که در این محیط می توان گزارش های پاور بی آی را انتشار داد ، دسترسی به گزارش ها  را به صورت دسترسی ویندوزی  برای کاربران مشخص کرد همچنین امکان به روز رسانی داشبورد نیز از امکانات آن می باشد. در کنار آن ابزارهایی برای ایجاد گزارش های Power BI ، گزارش های صفحه بندی شده (Paginated Report) ، گزارش های موبایل و KPI  نیز وجود دارد. کاربران می توانند به روش های مختلف به آن گزارش ها دسترسی پیدا کنند: مشاهده آنها در یک مرورگر وب یا دستگاه تلفن همراه و….

در ادامه نسخه اصلی سرور پاور بی آی را مشاهده می کنید.

power Bi report Server

نسخه سرور پاور بی آی ریپورت سرور ،Power BI report Server

 

یکی از نیازهای اساسی مدیران و طراحان داشبورد نمایش یک محیط فارسی شده از پاور بی آی و امکاناتی همچون تقویم شمسی ، نمایش مقادیر با فونت فارسی و راست چین می باشد. به این منظور ما اولین نسخه پاور بی آی فارسی را با امکانات زیر مهیا کردیم.

  • محیط کاملا فارسی
  • استفاده از فونت فارسی برای همه چارت ها
  • ایجاد تقویم فارسی
  • امکان دسترسی به صورت Forms Authentication به جای Windows Authentication  در این امکان لزومی ندارد کاربران شما داخل اکتیو دایرکتوری تعریف شده باشند.
  • امکان ایجاد فرم های سفارشی شده

در ادامه نسخه فارسی شده پاور بی آی را مشاهده می کنید

نسخه فارسی پاور بی آی

نسخه فارسی سرور پاور بی آی ،Power Bi report Server